Teknik Servis


Sayın Müşterilerimiz,

As Metal Ltd. Şti’nin seneler boyunca Türkiye’nin dört bir yanına sattığı makinelerin bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir.

As Makina Sanayi ve Teknik Hizmetler Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla siz müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili cevap vermektedir.


Teknik servis elemanlarımız, eşzamanlı olarak  kayıt altına aldıkları taleplerinize en kısa sürede hizmet sağlanabilmesi için azami gayreti göstermektedirler.

Teknik Servis ekiplerimiz kendilerine tahsis edilmiş araçları ile Türkiye’nin her noktasına montaj, satış sonrası destek verebilmektedir.

Ürün yelpazemizdeki makinelerle ilgili her türlü yedek parça, sürekli ihtiyaç doğrultusunda sevkiyata hazır olarak depolanmaktadır.


Satış Sonrası Hizmetlerde
  • Sürekli
  • Kapsamlı
  • Hızlı
Destek ile Sizin İçin Hizmet Veriyoruz.

As Metal müşteri talepleri doğrultusunda uzaktan ve yerinde servis hizmetleri ile satış sonrasında da tam destek ile müşteri memnuniyetini sağlamak için faaliyetlerini sürdürüyor. İhtiyaçlara göre oluşturulan planlamalar ile müşterilerimize uzak bağlantı yardımıyla 7/24 destek sağlarken, ihtiyaç oluşması durumunda yerinde servis uygulaması ile ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Uzman kadromuz ile satış sonrası servis hizmetlerinde en kısa sürede en verimli şekilde çözümler üretmek için hizmetinizdeyiz.

Teknik Servis Formu