As Metal

1968 yılında temelleri Ayhan Necipoğlu tarafından atılan ve o günden bugüne makine sektöründe aralıksız hizmet veren firmamız, her ölçekte yeni tesisin kuruluşuna katkıda bulunmuş, kuruluş aşamasından sonra da her türlü teknik desteği sağlayarak bu tesislerin sürekliliğini korumaya yardımcı olmuştur.

Hizmetlerinde her zaman kalite, işletim performansı, verimlilik gibi ilkelere önem veren firmamız, ürettiği makine ve projelerde kullanım kolaylığına ayrıca özen göstermekte ve makinelerin uzun yıllar boyunca randımanlı çalışmalarını sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcıya çalışma zevki vermeyi başarmış olan As Metal, bunun neticesinde kullanıcılarından aldığı güven duygusuyla her zaman daha ileriye gidip, kendini geliştirmeyi esas almıştır.

Deneyimli teknik kadrosuyla gelişen teknolojiye hızla ayak uyduran ve hatta bu gelişime katkıda bulunan As Metal, gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetleri ile pek çok ilke imza atmış olup ürettiği makine ve projelerde üst düzey teknikleri ve güncel teknolojiyi etkin ve optimum şekilde uygulamayı hedeflemiştir. Bu sayede uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil etmiş ve uluslararası rekabette önemli bir yer edinmiştir.

Uzun yıllar verdiği üretim, proje ve teknik servis hizmetlerinin yanında gerçekleştirdiği ithalatta da aynı noktalara azami önem vermiş olan firmamız, yurt dışından getirdiği makinelerin de bu ölçüler doğrultusunda özel olarak imal edilmesine özen göstermiştir. Bu bağlamda müşterilerine üretici bir ithalatçı firmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Bu ayrıcalıkla, kullanıcılarının sorunlarına daha hızlı ve ekonomik çözümler getirerek kendisine duyulan güveni pekiştirmiştir.

Ülkemizdeki binlerce makinenin üzerindeki AS METAL etiketi, bu sektöre kazandırdığımız teknik ve ekonomik katma değerin göstergesidir. Firmamız duyduğu bu onuru sektör çalışanlarıyla paylaşmaktan kıvanç duymaktadır. Bu kuvvetle AS METAL, ilkelerinden hiçbir zaman sapmadan ilerlemeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Hissettirdiğiniz inançtan dolayı teşekkür ederiz.

1968
As Metal’in temelleri atıldı.
1975
As Metal A.Ş (Koll.) kuruldu.
1988
As Metal Ağaç Makinaları Ltd. kuruldu.
1990
As Makina Sanayi ve Teknik Hizmetler Ltd. kurularak satış sonrası destek birimi güçlendirildi.
1995
AB süreci ile birlikte,pek çok yurt dışı firmasının tek yetkili temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaya başladı.
2005
Proje bazlı ve özel tasarım otomasyonlu makineler ve üretim hatları geliştirilmeye başlandı.
2014
Robotik çalışmaları başladı.
2018
KOBOT tamamlanıp piyasaya sürüldü.
2019
Comau Robotik Otomasyon'un Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğüne başlandı.

Video Galerisi